Інструкція щодо медичного застосування устілок ортопедичних

1. ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ.

Устілки ортопедичні призначені для лікування та профілактики поздовжньої плоскостопості та поєднаної форми плоскостопості з помірно вираженими порушеннями статодинамічної функції, а також мають терапевтичний ефект при вродженій або ж набутій вальгусній деформації колінних суглобів, запобігають виникненню натоптишів і п'яткових шпор, сприяють зниженню болів і втоми гомілковостопного суглоба, перешкоджають розвитку деформації, завдяки підтримці і правильному формуванню склепіння стопи, ефективні для профілактики плоскостопості, варикозного розширення вен, поліпшення кровообігу і зниження набряків в ногах. Підходять для носіння в приміщенні і на вулиці.

2. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ.

Устілки ортопедичні відносяться до класу І і виконують положення Директиви Ради Європи 93/42/ЕЕС стосовно медичних пристроїв. Устілки ортопедичні відносяться до класу І згідно з ДСТУ 4388:2005 "Вироби медичні. Класифікування залежно від потенціального ризику застосування. Загальні вимоги".

3. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОГДЯД ЗА УСТІЛКАМИ ОРТОПЕДИЧНИМИ.

Нові устілки ортопедичні слід починати носити у перший день вдома. Пробне носіння на вулиці протягом перших (2-3) днів повинно проводитися на невеликі відстані,не можна ходити в нових устілках ортопедичних відразу цілий день. У перші дні користування новими устілками ортопедичними особливо важливо уважно оглядати свої стопи після кожного сеансу ходьби на предмет появи почервоніння, потертостей і мозолів на шкірі стоп. Виконуйте вимоги по догляду за устілками ортопедичними (своєчасно і правильно висушуйте, користуйтеся рекомендованими засобами догляду).

4. ЗБЕРІГАННЯ ТА ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.

Зберігати в пакуванні підприємства-виробника за температури (5-40)°С та відносної вологості повітря (50-75)% Гарантійний срок експлуатування встановлюється з дати продажу споживачу та становить:
- на устілки ортопедичні для дорослих - 70 діб
- на устілки ортопедичні дитячі - 45 діб.

5. ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ.

Устілки ортопедичні протипоказані при відкритих пошкодженнях м'яких тканин стопи (рани, виразки). Матеріали, з яких виготовлені устілки ортопедичні, не викликають алергічних реакцій.

6. ДЕЗІНФЕКЦІЯ, СТЕРИЛІЗАЦІЯ.

Дезинфекція - по мірі виникнення необхідності 3% розчином перекисю водню. Стерилізація - не передбачена.

Як замовити індивідуальні ортопедичні устілки

1. Підготувати підлогу або іншу рівну, тверду поверхню. Змастити стопи не жирним кремом або акварельною фарбою, стати на чистий аркуш паперу або бланк, який завантажили з сайту.
2. Обвести контури стопи олівцем або маркером під прямим кутом.
3. Виміряти і підписати відстані та всі дані як на зразку.
4. Сфотографувати висновок і рекомендації Вашого ортопеда, якщо такий є .
5. Надіслати інформацію на нашу електронну пошту: info@ustilka.com.ua або вайбер +380971000224
Завантажити бланк

Адреса

вул. Бульварно-Кудрявська 36, місто Київ, Україна, "Вхід через арку", 2 поверх кабінет 207

Телефон

+380971000224

Понеділок-Неділя 9:00 - 18:00

E-mail

info@ustilka.com.ua

Підтримка онлайн 24 X 7

    qr-code instagram