Як доглядати ортопедичні устілки?

Під час носіння індивідуальні ортопедичні устілки забруднюються. В цьому випадку їх необхідно промити теплою водою та просушити природним способом (без використання різних нагрівальних приладів).
Для очищення супінаторів рекомендується в міру забруднення промивати теплою мильною водою. Термін служби устілок індивідуальний і залежить від особливостей ходи, ваги та інших факторів. Згодом, верхній шар, що покриває, устілки забруднюється і стирається, однак, каркасна і підтримуюча функція устілок зберігаються довго.

Скільки часу служать ортопедичні устілки?

3-6 місяців залежно від ваги людини та часу експлуатації.
У спортсменів термін служби залежить від навантаження та частоти використання. Зазвичай це 1,5-3 місяці. Все залежить від того, чи використовуєте Ви устілки, під час тренувань та змагань, бігаєте в них підтюпцем парком або просто носите їх у повсякденному житті.

Як довго потрібно носити ортопедичні устілки?

Тривалість носіння визначається ступенем сплощення стопи та віком. Найчастіше дітям необхідно носити супінатори до переходу у підліткову групу, а підліткам — до юнацтва. У дорослих людей вилікувати плоскостопість виходить не завжди, багато хто, особливо жінки віком від сорока років, змушені носити супінатори весь час.

Чи лікується плоскостопість?

Плоскостопість піддається виправленню до досягнення дитиною п'ятирічного віку. У поодиноких випадках поперечна плоскостопість можна вилікувати до 10 років. Для позбавлення цього захворювання у цьому віці фахівці призначають своїм маленьким пацієнтам використання дитячих ортопедичних устілок у поєднанні з регулярними заняттями лікувальною фізкультурою. У дорослих – індивідуальні ортопедичні устілки використовуються для профілактики прогресування плоскостопості, зняття больового синдрому, а також попередження появи різних ускладнень: шпора п'яти, деформації пальців стопи, неврома Мортона, артрозні зміни суглобів стоп та ін.

Чи потрібно робити устілки для кожної пари взуття, чи їх можна перекладати?

Устілки можна перекладати з однієї пари взуття в іншу за умови, що однотипне взуття (кросівки або модельні туфлі). Можна в кожну улюблену пару взуття вкладати різні моделі устілок. Носити індивідуальні устілки бажано постійно. Тільки тоді Ви досягнете максимального ефекту від їхнього впливу на стопу і весь опорно-руховий апарат.

Як швидко я отримаю устілки після того, як звернуся до ustilka? Скільки часу займає діагностика та підготовка устілок? Як це відбувається?

Якщо Ви записалися на прийом та прийшли у призначений час, діагностика займе до – 10-15 хв. Самі устілки Ви отримаєте через 2-3 дні після прийому. Є можливість замовлення без відвідування, вайбер для зв'язку +380971000224

Що таке динамічні та тренувальні устілки?

У епоху, коли хімія не досягла існуючих нині висот, в ортопедії стопи застосовувалися матеріали, що дають мало можливостей лікарю для корекції біомеханіки стопи. А саме, найчастіше коригувалося склепіння стопи, і застосовувалися матеріали зі шкіри, пробки, а потім із жорсткого пластику. Але потім, зі зростанням технологій і появою чіткого уявлення про функцію стопи, її механіку та її вплив на весь організм, з'явилася потреба в корекції всієї стопи та всіх фаз її роботи. Так у світі почали з'являтися динамічні устілки, тобто устілки, що коригують механіку стопи.

За рахунок чого забезпечується індивідуалізація устілок?

Індивідуалізація устілок забезпечується за рахунок:
попередньої діагностики; термопластичних та «запам'ятовувальних» властивостей;
можливості коригування устілок.

У чому перевага індивідуальних устілок?

Стопа кожної людини є унікальною. Крім того, що вона може відрізнятись співвідношенням довжини до ширини, вона може відрізнятися за типом, яких у міжнародній підіатричній практиці налічується три. Вона може мати поперечне або поздовжнє ущільнення, або їх поєднання, різні ступені цього уплощення, а також сім основних видів деформацій, які також можуть змінюватись між собою, не кажучи вже про інші важливі нюанси. Як бачите, тільки індивідуальні устілки можуть вирішити по-справжньому проблему людини, за винятком дуже, на жаль, рідкісних випадків, коли можуть допомогти устілки, зроблені за стандартним шаблоном.
Стопа – це дуже складний замок, ключ до нього не може бути простим.

Чи існують протипоказання до застосування супінаторів?

Ні, сьогодні використовуються матеріали, що дозволяють носити ортопедичні устілки навіть хворим на цукровий діабет, у яких спостерігається підвищена чутливість шкіри.

Для чого і кому потрібні ортопедичні устілки?

Ортопедичні устілки, іноді звані супінаторами - це своєрідні амортизатори, що розподіляють навантаження, які створює маса тіла. Завдяки ортопедичним устілкам, м'язи, що страждають від надмірних навантажень, розслабляються, а м'язи, які до цього не працювали, навпаки, наводяться в тонус. Ортопедичні устілки-супінатори можна носити не тільки зі спеціальним ортопедичним взуттям, а й зі звичайним.
Справжні устілки потрібні всім! Як коректори ходьби та бігу, як лікування, як профілактика!

Як замовити індивідуальні ортопедичні устілки

1. Підготувати підлогу або іншу рівну, тверду поверхню. Змастити стопи не жирним кремом або акварельною фарбою, стати на чистий аркуш паперу або бланк, який завантажили з сайту.
2. Обвести контури стопи олівцем або маркером під прямим кутом.
3. Виміряти і підписати відстані та всі дані як на зразку.
4. Сфотографувати висновок і рекомендації Вашого ортопеда, якщо такий є .
5. Надіслати інформацію на нашу електронну пошту: info@ustilka.com.ua або вайбер +380971000224
Завантажити бланк

Адреса

вул. Бульварно-Кудрявська 36, місто Київ, Україна, "Вхід через арку", 2 поверх кабінет 207

Телефон

+380971000224

Понеділок-Неділя 9:00 - 18:00

E-mail

info@ustilka.com.ua

Підтримка онлайн 24 X 7

    qr-code instagram