Що таке супінатор та які його функції?

Супервізор є частиною ортопедичної устілки, яка замінює або доповнює природні механізми амортизації та розподілу навантаження у другій фазі контакту стопи з поверхнею опори, що створює масу тіла. Жорсткий супранектор абсурд і може завдати значної шкоди !!! Він використовується як з традиційним, так і з спеціальним ортопедичним взуттям, сприяючи виліку плоских ніг у дитинстві та зменшення інтенсивності прогресування самої хвороби, а також супутніх порушень опорно -рухової системи у дорослих. Взагалі вирізняються 3 фази контакту стопи з поверхнею опори: зустріч, підтримка, відштовхування; Усі вони повинні бути оцінені та скориговані.

Експерти призначають використання індивідуальних ортопедичних устілок пацієнтам будь-яких вікових категорій, які страждають від різних форм плоских ніг. У дорослих такі ортопедичні продукти допомагають запобігти подальшій деформації стоп та компенсації функцій втрачених амортизаційних функцій ніг.

плоскостопість;

п'яткова шпора;

устілки діабетична стопа;

подагра тощо ...

Як замовити індивідуальні ортопедичні устілки

1. Підготувати підлогу або іншу рівну, тверду поверхню. Змастити стопи не жирним кремом або акварельною фарбою, стати на чистий аркуш паперу або бланк, який завантажили з сайту.
2. Обвести контури стопи олівцем або маркером під прямим кутом.
3. Виміряти і підписати відстані та всі дані як на зразку.
4. Сфотографувати висновок і рекомендації Вашого ортопеда, якщо такий є .
5. Надіслати інформацію на нашу електронну пошту: info@ustilka.com.ua або вайбер +380971000224
Завантажити бланк

Адреса

вул. Бульварно-Кудрявська 36, місто Київ, Україна, "Вхід через арку", 2 поверх кабінет 207

Телефон

+380971000224

Понеділок-Неділя 9:00 - 18:00

E-mail

info@ustilka.com.ua

Підтримка онлайн 24 X 7

    qr-code instagram